Sephora Kitchen

sephora kitchen

Di Batu Feringgi, Sephora Kitchen merupakan sebuah kedai perabot yang unik dan menarik perhatian. Tidak seperti kedai perabot biasa, Sephora Kitchen memberi tumpuan kepada reka bentuk elegan dan fungsi yang praktikal untuk dapur. Di sini, pelanggan dapat menemui pelbagai perabot berkualiti tinggi yang sesuai dengan citarasa moden. Artikel ini akan menerokai lebih lanjut mengenai keistimewaan Sephora Kitchen serta pengalaman membeli-belah yang ditawarkan di kedai perabot ini di Malaysia.

Sephora Kitchen

Alamat

1-22, Gardens Ville, Sungai Ara, 11900 Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia

telefon

+60 14-229 9878

Lokasi Sephora Kitchen
Pendapat

4.9/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Sephora Kitchen, yang terletak di 1-22, Gardens Ville, Sungai Ara, 11900 Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia, adalah sebuah restoran yang menawarkan pengalaman hidangan berkualiti tinggi dengan hidangan kreatif dan lazat. Dengan perkhidmatan yang ramah dan suasana yang selesa, Sephora Kitchen menjadi pilihan ideal untuk hidangan keluarga, majlis khas, atau santapan ringkas. Anda boleh menghubungi mereka di +60 14-229 9878 atau melawat laman web mereka di https://www.sephorakitchen.com.my/ untuk maklumat lanjut.

Khamis10:00 PG–7:00 PTG
Jumaat10:00 PG–7:00 PTG
Sabtu10:00 PG–6:00 PTG
Ahad1:00–5:00 PTG
Isnin10:00 PG–7:00 PTG
Selasa10:00 PG–7:00 PTG
Rabu10:00 PG–7:00 PTG

Maklumat lanjut

Apakah lokasi tepat Sephora Kitchen di Malaysia?

Sephora Kitchen terletak di 1-22, Gardens Ville, Sungai Ara, 11900 Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia. Lokasi ini mudah diakses dan sesuai untuk mereka yang mencari kedai perabot berkualiti tinggi.

Bagaimana saya boleh menghubungi Sephora Kitchen?

Anda boleh menghubungi Sephora Kitchen melalui nombor telefon +60 14-229 9878 atau melawat laman web mereka di https://www.sephorakitchen.com.my/ untuk maklumat lanjut dan pertanyaan.

See also
Alterseat – Georgetown Penang Ergonomic Office Furniture

Apakah jenis perabot yang ditawarkan oleh Sephora Kitchen?

Sephora Kitchen menawarkan pelbagai jenis perabot dapur berkualiti tinggi yang direka untuk memberikan keselesaan dan fungsi maksimum. Mereka menawarkan produk dengan reka bentuk moden dan elegan sesuai untuk setiap jenis ruang dapur.

Berapakah rating yang diberikan kepada Sephora Kitchen oleh pelanggan?

Sephora Kitchen telah menerima rating 4.9 daripada pelanggan, yang menunjukkan tahap kepuasan yang tinggi terhadap kualiti produk dan perkhidmatan yang mereka tawarkan.

Ahmad bin Razali, Pencipta KedaiPerabotNearMe.my

Ahmad bin Razali, Pencipta KedaiPerabotNearMe.my

Saya cipta kedaiperabotnearme.my untuk membantu rakyat Malaysia mencari kedai perabot terbaik berdekatan dengan mereka. Walaupun bukan pakar sepenuhnya, semangat saya adalah menyediakan direktori yang lengkap, mudah digunakan, dan merangkumi semua negeri di Malaysia. Hubungi saya jika perlukan bantuan melalui halaman hubungi kami!