SEKEN & ASAF GLOBAL

seken asaf global

Di Kuang, sebuah lokasi yang semakin dikenali dalam industri perabot Malaysia, terdapat sebuah kedai yang menonjol — SEKEN & ASAF GLOBAL. Kedai ini bukan sahaja menawarkan pelbagai pilihan perabot berkualiti tinggi, tetapi juga menjadi tumpuan bagi mereka yang mencari reka bentuk moden dan fungsi yang praktikal. Artikel ini akan meneroka bagaimana SEKEN & ASAF GLOBAL menjadi destinasikan pilihan utama bagi penggemar perabot di seluruh negara.

SEKEN & ASAF GLOBAL

Alamat

BT 17 3, LOT 2431 A B & C, JLN BESAR, 4, Kg Damai, 48050 Kuang, Selangor, Malaysia

telefon

+60 11-1139 6008

Lokasi SEKEN & ASAF GLOBAL
Pendapat

5/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

SEKEN & ASAF GLOBAL ialah sebuah syarikat yang terletak di BT 17 3, LOT 2431 A B & C, JLN BESAR, 4, Kg Damai, 48050 Kuang, Selangor, Malaysia yang menawarkan perkhidmatan berkualiti tinggi dalam pelbagai sektor. Dengan talian hubungan +60 11-1139 6008, syarikat ini menonjol dalam pengurusan projek yang efisien serta penghantaran tepat pada masanya. Kakitangan mereka yang berpengalaman dan berdedikasi memastikan setiap tugasan diuruskan dengan profesionalisme, menjadikan SEKEN & ASAF GLOBAL pilihan yang tepat untuk keperluan perniagaan anda.

Jumaat11:00 PG–11:00 PTG
Sabtu11:00 PG–11:00 PTG
Ahad11:00 PG–11:00 PTG
Isnin11:00 PG–11:00 PTG
Selasa11:00 PG–11:00 PTG
Rabu11:00 PG–11:00 PTG
Khamis11:00 PG–11:00 PTG

Maklumat lanjut

Apakah produk utama yang dijual di SEKEN & ASAF GLOBAL?

SEKEN & ASAF GLOBAL menawarkan pelbagai perabot berkualiti tinggi seperti katil, sofa, meja makan, dan almari. Produk-produk ini direka untuk memberikan keselesaan dan estetika dalam rumah anda.

Di mana terletaknya kedai perabot SEKEN & ASAF GLOBAL?

Kedai perabot SEKEN & ASAF GLOBAL terletak di BT 17 3, LOT 2431 A B & C, JLN BESAR, 4, Kg Damai, 48050 Kuang, Selangor, Malaysia. Lokasi ini mudah diakses dan sesuai untuk pelanggan dari sekitarnya.

See also
Membeli & Menjual Perabot Terpakai & Stainless Steel Abdul Kayum

Adakah SEKEN & ASAF GLOBAL menyediakan perkhidmatan penghantaran?

Ya, SEKEN & ASAF GLOBAL menyediakan perkhidmatan penghantaran ke seluruh kawasan di Malaysia. Mereka memastikan produk anda sampai dengan selamat dan tepat pada masanya, memberikan keselesaan tambahan kepada pelanggan.

Berapa banyak tahun pengalaman yang dimiliki oleh SEKEN & ASAF GLOBAL dalam industri perabot?

SEKEN & ASAF GLOBAL mempunyai lebih daripada 5 tahun pengalaman dalam industri perabot. Pengalaman mereka memastikan kualiti dan kepuasan pelanggan yang tinggi dalam setiap produk yang mereka tawarkan.

Ahmad bin Razali, Pencipta KedaiPerabotNearMe.my

Ahmad bin Razali, Pencipta KedaiPerabotNearMe.my

Saya cipta kedaiperabotnearme.my untuk membantu rakyat Malaysia mencari kedai perabot terbaik berdekatan dengan mereka. Walaupun bukan pakar sepenuhnya, semangat saya adalah menyediakan direktori yang lengkap, mudah digunakan, dan merangkumi semua negeri di Malaysia. Hubungi saya jika perlukan bantuan melalui halaman hubungi kami!